Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές των αναμετρήσεων του τριημέρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο 24/10
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 16.30, Λέων Αλισσού-Άρης Πατρών (Λάμπρου)
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 16.30, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Εθνικός Σαγεϊκων (Τσιρογιάννης)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.30, Ατρόμητος-Διαγόρας (Μακρυπόδης)
Γήπεδο Κ. Αχαϊας, Ώρα 16.30, Αχαϊκή-Θύελλα Πατρών (Τσαγκαράκης)
Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 16.30, Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση Πατρών (Χρονάς)
Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 16.30, Ακράτα-Αναγέννηση Ψαθοπύργου (Ανδριανός)
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 16.30, Πανμοβριακός-Πήγασος (Ρηγόπουλος)
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 16.30, Θύελλα Αιγίου-Απόλλων Συνοικισμού (Τζουανόπουλος)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 24/10
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 16.30, Δόξα Χαλανδρίτσας-Απόλλων Εγλυκάδας (Τιμολέων)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.30, Δίας-Τριταιϊκός (Αθανασόπουλος)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 16.30, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Παναχαϊκός (Ντάβλα)
Κυριακή 25/10
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.30, Ολυμπιακός-Άρης Κ. Αχαϊας (Κούσης)
Γήπεδο Άρλας, Ώρα 15.30, Άρλα-Κεραυνός Μιτόπολης (Διονυσόπουλος)
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.30, Φαραϊκός-Θέα (Μακρυπόδης)
Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.30, Λιμνοχώρι-Απόλλων Βίδοβας (Οικονόμου)
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.30, Αστέρας Μιντιλογλίου-Φωστήρας (Σαφαρίκας)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 24/10
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.30, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Δαβουρλής (Γιαννόπουλος)
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 16.30, Δόξα Ελαιώνα-Ποσειδώνας (Αναγνωστόπουλος)
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 16.30, Αχιλλέας Καμαρών-Πολύτεκνος (Σπηλιωτόπουλος)
Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 16.30, Νίκη Προαστείου-Αστέρας Τέμενης (Πετρόπουλος)
Κυριακή 25/10
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, ΑΟ Πάτραι/Ατρόμητος Ζαρ.-Μέγας Δικέφαλος (Καββαδίας)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, ΑΕ Πάτρα-Αχαιός Σαραβαλίου (Χρονάς)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.30, Αετός Πατρών-Αναγέννηση/Αίας (Μέρμηγκας)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 25/10
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 12.30, Αίολος-Ίκαρος Λακόπετρας (Πίστας)
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.30, Πείρος-Σταροχώρι (Δημόπουλος)
Γήπεδο Πέττα, Ώρα 15.30, Δόξα Πέττα-Καμίνια (Πολυγένης)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Πρωτέας-Κρίνος (Καραβασίλης)
Δευτέρα 26/10
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Άτλας-Ατρόμητος Λάππα (Τσούτσης)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 25/10
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 10.00, Αυτόνομη-Ωλενιακός (Σακελαρίου)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.30, Αίας Πατρών-Αετός Ρίου (Ρηγόπουλος)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.30, Ολυμπιακός Ζαρ.-Δρέπανο (Τραγουλιάς)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.30, Αχιλλέας Οβρυάς-Άνω Καστρίτσι (Βαβίλης)
Γήπεδο «Μ. Ηλιόπουλου», Ώρα 15.30, Ρωμανός-Πήγασος Πατρών (Αρκουμάνης)
Γήπεδο Καστριτσίου, Ώρα 15.30, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Δάφνη (Κουρτέσης)
Δευτέρα 26/10
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Ηρακλής-ΑΠΣ Πάτραι (Σπηλιωτόπουλος)
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 25/10
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Γαλήνη-ΑΕ Αρόης (Τσουγκράνης)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Ίκαρος Πετρωτού-Πατραϊκή (Νίκου)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ψηλαλώνια-Πετεινοί (Γιαννόπουλος)
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.30, Αχαϊκός-Παναχαϊς (Παλαιολόγος)
Δευτέρα 26/10
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Καλλιθέα-ΑΕΚ Πατρών (Παπαπαύλου)
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, ΑΠΣ Ζαβλάνι-Πυρσός
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 24/10
Γήπεδο Πλαστήρα, Ώρα 16.30, Δάφνες-Σκεπαστό (Μάρδας)
Κυριακή 25/10
Γήπεδο Νικολεϊκων, Ώρα 12.30, Λύκοι Διακοπτού-Κεραυνός Σελιανιτίκων (Ζαρκαδάς)
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.30, Δήμος Διακοπτού-Φοίνικας Σαλμενίκου (Παπαδής)
Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 15.30, Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς (Αθανασόπουλος)
Γήπεδο Νικολεϊκων, Ώρα 15.30, ΑΕ Αιγίου/Παναιγιάλειος-Σπάρτακος (Κομνηνός)
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.30, ΑΟ Αβύθου-Άρης Κουνινάς (Δρεμσιζής)
Γήπεδο Αιγείρας, Ώρα 15.30, Θύελλα Αιγείρας-Ζήρια/ΤΑΔ 93 (Παπαδόπουλος)
patragoal.gr