Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 15/2
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Αχαϊός Σαραβαλίου, Πετρόπουλος
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Αναγέννηση-Δόξα Παραλίας, Χρονάς
Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.30, Λιμνοχώρι-Ατρόμητος, Ανδριανός
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.30, Δόξα Χαλανδρίτσας-Πήγασος, Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, ΑΕ Πάτρα-Πανμοβριακός, Ρουμπάνης
Κυριακή 16/2
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Δίας Σαραβαλίου-Αχαϊκή, Καλύβας
Β’ Όμιλος
Σάββατο 15/2
Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.30, Αιγείρα/Ακράτα-Αετός Πατρών, Καδδάς
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.30, Δαβουρλής-Καλάβρυτα, Σαφαρίκας
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.30, Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Άρης Πατρών, Οικονόμου
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, ΑΠΣ Πάτραι-Ηρακλής, Παπαδόπουλος
Κυριακή 16/2
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.30, ΑΠΟ Αρόης-Παναιγιάλειος, Ταξιάρχης
Γήπεδο Αιγίου, Ώρα 15.30, Θύελλα Αιγίου-Νίκη Προαστίου, Φωκάς
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (19η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 15/2
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.30, Περιβόλα-Λέων Αλισσού, Ντάβλα
Γήπεδο «Nϊκης Προαστείου», Ώρα 15.30, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δόξα Νιφορεϊκων, Καλύβας
Κυριακή 16/2
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 11.00, Καμίνια-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Πετρωτού, ‘Ωρα 12.30, Καλλιθέα-Αστραπή, Σπυρόπουλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, Αχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού, Ιωαννίδης
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.30, Ατρόμητος Λάππα-Πετεινοί, Μπλίκας
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Δάφνη-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μπακόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.30, Φαραϊκός-Παναχαϊκός, Πράνταλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 15/2
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.30, Αργυρά-Αετός Ρίου, Πράνταλος
Κυριακή 16/2
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Ολυμπιακός-Άνω Καστρίτσι, Καραβασίλης
Γήπεδο Αγυιάς, ‘Ωρα 15.30, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.30, Άβυθος Αιγιαλείας-Απόλλων Αιγίου, Οικονόμου
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.30, Φλόγα Ροδιάς-Ζαβλάνι/Αίας, Ρουμπάνης
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.30, Φοίνικας Ζήριας-Αχιλλέας Καμαρών, Μέρμηγκας
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.30, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Απόλλων Εγλυκάδας, Χρονάς
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Δρέπανο, Τηλιγάδας
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (17η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 15/2
Φωστήρας Οβρυάς-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-3 α.α.
Γήπεδο Σαραβαλίου, Ροίτικα-Ρωμανός, Κονιδάρης
Κυριακή 16/2
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.30, Ατρόμητος Ζαρ.-Γαλήνη, Σαμαρτζής
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.30, Νεάπολη-Μετόχι, Γκαβός
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Αστέρας Λεοντίου-Ωλενιακός, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.30, Κρίνος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Χαμουζάς
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 14.30, Πείρος Ισώματος-Δόξα Πατρών, Παπαχρήστος
Β’ Όμιλος
Α’ Όμιλος
Σάββατο 15/2
Νέο Σαλμενίκο-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 0-3 α.α.
Γήπεδο Αγυιάς, ‘Ωρα 18.00, Σπάρτακος-ΑΕΚ Πατρών, Γαλάνης
Κυριακή 16/2
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, ΑΕ Αρόης-Παναχαϊκή 2014, Αρκουμάνης
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.30, Προοδευτική-Αυτόνομη, Καμζόλας
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 12.15, Άτλας-ΑΕ Αιγίου, Παλαιολόγος
Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 16.30, Σκεπαστό-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γαλανόπουλος
Ρεπό : Πυρσός Πατρών
patragoal.gr