Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές των αναμετρήσεων των πρωταθλημάτων, για το τριήμερο 17, 18 & 19 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά έχουμε
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5η Αγωνιστική)
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 16.30, Άρης Πατρών-Εθνικός Σαγεϊκων (Ρηγόπουλος)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 16.30, Διαγόρας-Λέων Αλισσού (Τζουανόπουλος)
Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 16.30, Θύελλα Πατρών-Κεραυνός Αγ. Βασιλείου (Μακρυπόδης)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.30, Αναγέννηση Πατρών-Ατρόμητος (Παπαδόπουλος)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.30, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αχαϊκή (Γιαννόπουλος)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.30, Πήγασος-Δόξα Παραλίας (Τσαγκαράκης)
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 16.30, Θύελλα Αιγίου-Ακράτα (Χρονάς)
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 16.30, Απόλλων Συνοικισμού-Πανμοβριακός (Τσιρογιάννης)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4η Αγωνιστική)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 16.30, Κεραυνός Μιτόπολης-Αστέρας Τσουκ. (Οικονόμου)
Γήπεδο Οβρυάς, Ώρα 16.30, Φωστήρας-Άρλα (Ντάβλα)
Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 16.30, Λιμνοχώρι-Δίας (Τιμολέων)
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.30, Απόλλων Εγλυκάδας-Αστέρας Μιντ. (Καββαδίας)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 14.00, Θέα-Απόλλων Βίδοβας (Τσαγκαράκης)
Γήπεδο Σταυροδρομίου, Ώρα 16.30, Τριταιϊκός-Παναχαϊκός (Ρηγόπουλος)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.30, Ολυμπιακός Πατρών-Δόξα Χαλανδρίτσας (Τζουανόπουλος)
Γήπεδο Νιφορεϊκων, Ώρα 16.30, Άρης Κ. Αχαϊας-Φαραϊκός (Αναγνωστόπουλος)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 16.30, Αστέρας Τέμενης-ΑΕ Πάτρα (Λάμπρου)
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 14.00, ΑΟ Πάτραι-Καλάβρυτα (Σπηλιωτόπουλος)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.30, Αχαιός-Πανιώνιος/Αχιλλέας (Τσιρογιάννης)
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 16.30, Αναγέννηση/Αίας-Δόξα Ελαιώνα (Σαφαρίκας)
Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 16.30, Δαβουρλής-Πολύτεκνος (Ανδριανός)
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 16.30, Μέγας Δικέφαλος-Νίκη Προαστείου (Παπαδόπουλος)
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 16.30, Ποσειδώνας-Αχιλλέας Καμαρών (Χρονάς)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 16.30, Σταροχώρι-Δόξα Πέττα (Βαβίλης)
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 12.00, Αίολος-Άτλας (Κουράτος)
Γήπεδο Ροιτίκων, Ώρα 16.30, Ροίτικα-Πρωτέας (Πετρόπουλος)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 16.30, Καμίνια-Κρίνος (Διονυσόπουλος)
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 16.30, Ίκαρος Λακκόπετρας-Διαγόρας 2010 (Σαμαρτζής)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.30, Ηρακλής-ΑΠΟ Αρόης (Παπαδής)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 13.00, ΑΠΣ Πάτραι-Αυτόνομη (Παλαιολόγος)
Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 14.00, Δρέπανο-Ρωμανός (Γιαννέας)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 14.00, Άνω Καστρίτσι-Δάφνη (Τσουγκράνης)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.30, Αετός Ρίου-Αχιλλέας Οβρυάς (Σακελαρίου)
Γήπεδο Θύελλας, Ώρα 16.30, Ωλενιακός-Αίας Πατρών (Αθανασόπουλος)
Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 16.30, Πήγασος-Φλόγα Κ. Καστριτσίου (Τραγουλιάς)
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 10.30, Πατραϊκή-ΑΕ Αρόης (Δρεμζίζης)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.30, Πυρσός-Καλλιθέα (Αρκουμάνης)
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 14.00, Πετεινοί-Γαλήνη (Βαβίλης)
Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 14.00, Αμπελόκηποι-Αχαϊκός
Γήπεδο Παναχαϊκής, Ώρα 16.30, Παναχαϊς-Ψηλαλώνια (Παπαδής)
Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 16.30, ΑΕΚ Πατρών-Ίκαρος Πετρωτού (Τσούτσης)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 16.30, Δόξα Πατρών-ΑΠΣ Ζαβλάνι (Τσιρίνης)
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (3η Αγωνιστική)
Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 16.30, Φοίνικας-Δάφνες Αιγιαλείας (Τρίγκας)
Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 16.30, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Σκεπαστό (Τιμολέων)
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 16.30, Φλόγα Ροδιάς-Λύκοι Διακοπτού (Λάμπρου)
Γήπεδο Πλαστήρα, Ώρα 16.30, Άρης Κουνινάς-Αργυρά Πατρών (Μέρμηγκας)
Γήπεδο Αιγείρας, Ώρα 16.30, Θύελλα Αιγείρας-ΑΕ Αιγίου/Παναιγιάλειος (Κομνηνός)
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 16.30, Ζήρια/ΤΑΔ 93-ΑΟ Αβύθου (Καραβασίλης)
Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2015
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.30, Σπάρτακος-Δήμος Διακοπτού (Λάμπρου)
patragoal.gr