Συνοπτικά το σημερινό πρόγραμμα των αγώνων στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα έχουν ως εξής:
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (4 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Μιντιλογλίου, 4 μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Χρονάς.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 4 μ.μ.: Αχαιός – Ικαρος Πετρωτού, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 4 μ.μ.: Πολύτεκνος – Απόλλων Βίδοβας, Μακρυπόδης.
Γηπ. Σουλίου, 4 μ.μ.: Παναχαϊκός – Φαραϊκός, Τιμολέων.
Γηπ. Βουπρασίου, 4 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα – Τριταιικός, Ρηγόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 1 μ.μ.: Ψηλαλώνια – Δόξα Ελαιώνα, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζαρράς, 1 μ.μ.: Πάτρα 2005 – Δαβουρλής, Ανδριανός.
Γηπ. Προαστείου, 4 μ.μ.: Αετός Πατρών – Αετός Ρίου, Καλύβας.
Γηπ. Ρίου, 4 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος – Ακράτα, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Καμαρών, 4 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών – Φοίνικας Σαλμενίκου, Παπαδόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Πρωτέας – Αρλα, Πολυγένης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 4 μ.μ.: Καμίνια – Μετόχι, Τραγουλιάς.
Γηπ. Ροΐτίκων, 4 μ.μ.: Ροΐτικα – Σταροχώρι, Τσιρίνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 10 π.μ.: Ηρακλής Πατρών – Αχιλλέας Οβρυάς, Σαμαρτζής.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων – Ωλενιακός, Σαφαρίκας.
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Αίας Πατρών – Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Τρίγκας.
Γηπ. Προαστείου, 1.30 μ.μ.: Αργυρά – ΑΠΣ Πάτραι, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 4 μ.μ.: Αυτόνομη – ΑΠΟ Αρόη, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 4 μ.μ.: Ρωμανός – Δάφνη, Σαμαρτζής.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Δίας – Ζαβλάνι, Βαβίλης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών – Παναχαΐς, Κουρτέσης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1 μ.μ.: Περιβόλα – Γαλήνη, Ντάβλα.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6.30 μ.μ.: Αχαϊκός – Καλλιθέα, Τζαγκαράκης.
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Φλόγα Ροδιάς, Καραβασίλης.
Γηπ. Νικολεΐκων, 1 μ.μ.: Λύκοι Διακοπτού – Σκεπαστό, Μάρδας.
Γηπ. Αβύθου, 4 μ.μ.: ΑΟ Αβύθου – Εθνικός Αιγίου,
Γηπ. Ζήριας, 4 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ΄93 – Θύελλα Αιγείρας, Παλαιολόγος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 4 μ.μ.: Κεραυνός 2016 – Ανω Καστρίτσι, Παπάδης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων – Αρης Κουνινάς, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Δάφνες – Αναγέννηση/Αίας, Παπαχρήστος.