Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές των αγώνων του τριημέρου στα τοπικά πρωταθλήματα, με το πρόγραμμα να έχει ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8η Αγωνιστική
Σάββατο 7/11
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ατρόμητος-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου (Χρονάς)
Γήπεδο Κ. Αχαϊας, Ώρα 15.00, Αχαϊκή-Λέων Αλισσού (Ντάβλα)
Γήπεδο Παραλίας, Ώρα 15.00, Δόξα Παραλίας-Άρης Πατρών (Παπαδόπουλος)
Γήπεδο Ακράτας, Ώρα 15.00, Ακράτα-Εθνικός Σαγεϊκων (Τζουανόπουλος)
Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Πανμοβριακός-Διαγόρας (Καλύβας)
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγίου-Θύελλα Πατρών (Μακρυπόδης)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πήγασος-Αναγέννηση Πατρών (Ανδριανός)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Απόλλων Συνοικισμού (Ρηγόπουλος)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ Όμιλος – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 7/11
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Δίας (Πολυγένης)
Κυριακή 8/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.30, Απόλλων Εγλυκάδας-Θέα (Χρονάς)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Ολυμπιακός Πατρών-Λιμνοχώρι (Καλύβας)
Γήπεδο Νιφορεϊκων, Ώρα 15.00, Άρης Κάτω Αχαϊας-Φωστήρας (Παπαδής)
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Τριταιϊκός (Μακρυπόδης)
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Δόξα Χαλανδρίτσας-Κεραυνός Μιτόπολης (Ρηγόπουλος)
Γήπεδο Λιμνοχωρίου, Ώρα 15.00, Απόλλων Βίδοβας-Παναχαϊκός (Γιαννέας)
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Άρλα (Βαβίλης)
Β’ Όμιλος – 7η Αγωνιστική
Σάββατο 7/11
Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 15.00, Μέγας Δικέφαλος-Αναγέννηση/Αίας (Πετρόπουλος)
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Νίκη Προαστίου-Δαβουρλής (Σπηλιωτόπουλος)
Γήπεδο Καλαβρύτων, Ώρα 15.00, Καλάβρυτα-Ποσειδώνας (Σακελλαρίου)
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας (Τσιρογιάννης)
Κυριακή 8/11
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Πάτραι/Ατρόμητος-Αχαιός Σαραβαλίου (Τιμολέων)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, ΑΕ Πάτρα-Πολύτεκνος (Γιαννόπουλος)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Πατρών-Δόξα Ελαιώνα (Λάμπρου)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ Όμιλος – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 7/11
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Πρωτέας (Τσιρίνης)
Κυριακή 8/11
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00, Άτλας-Κρίνος (Νίκου)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Διαγόρας 2010-Καμίνια (Κούσης)
Γήπεδο Άνω Αλισσού, Ώρα 15.00, Αίολος-Ροϊτικα (Ταξιάρχης)
Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Ίκαρος Λακκόπετρας (Τσουγκράνης)
Β’ Όμιλος – 7η Αγωνιστική
Κυριακή 8/11
Γήπεδο «Ντα Λουζ», Ώρα 10.00, Ηρακλής-Αετός Ρίου (Αναγνωστόπουλος)
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, ΑΠΟ Αρόης-Πήγασος (Σαμαρτζής)
Γήπεδο Καστριτσίου, Ώρα 10.00, Αίας Πατρών-Δάφνη (Καραβασίλης)
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ρωμανός (Κουρτέσης)
Γήπεδο Καστριτσίου, Ώρα 12.30, Αυτόνομη-Άνω Καστρίτσι (Τσιρογιάννης)
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.30, ΑΠΣ Πάτραι-Δρέπανο (Αθανασόπουλος)
Γήπεδο Καστριτσίου, Ώρα 15.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Αχιλλέας Οβρυάς (Παναγιωτόπουλος)
Γ’ Όμιλος – 6η Αγωνιστική
Κυριακή 8/11
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Καλλιθέα-Γαλήνη (Καββαδίας)
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.30, Ζαβλάνι-Πατραϊκή (Μαχαίρας)
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.30, Αχαϊκός-ΑΕ Αρόης (Τσούτσης)
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.30, Παναχαϊς-Δόξα Πατρών (Τραγουλιάς)
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Ψηλαλώνια-Ίκαρος Πετρωτού (Ανδριανός)
Δευτέρα 9/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πυρσός-ΑΕΚ Πατρών (Αρκουμάνης)
Δ’ Όμιλος – 6η Αγωνιστική
Σάββατο 7/11
Γήπεδο Καστριτσίου, Ώρα 15.00, Σπάρτακος-Ζήρια/ΤΑΔ 93 (Αναγνωστόπουλος)
Κυριακή 8/11
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Δήμος Διακοπτού-Λύκοι Διακοπτού (Μέρμηγκας)
Γήπεδο Προαστείου, Ώρα 15.00, Αργυρά-Δάφνες Αιγιαλείας (Παλαιολόγος)
Γήπεδο Νικολεϊκων, Ώρα 15.00, ΑΟ Αβύθου-Κεραυνός Σελιανιτίκων (Μάρδας)
Γήπεδο Αιγείρας, Ώρα 15.00, Θύελλα Αιγείρας-Φοίνικας Σαλμενίκου (Σπηλιωτόπουλος)
Γήπεδο Πλαστήρα, Ώρα 15.00, Άρης Κουνινάς-Φλόγα Ροδιάς (Πίστας)
patragoal.gr