Ο Χρήστος Σπηλιωτόπουλος θα διευθύνει τον αγώνα της 12ηςαγωνιστικής ανάμεσα στον Πήγασο και την Αχαϊκή. Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12 (3 μ.μ.)
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων – Απόλλων Συνοικισμού, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών – Κεραυνός, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου – Δόξα Παραλίας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών – Λέων, Τιμολέων.
Γηπ. «Κ. Ζάρρας»: Πήγασος – Αχαϊκή, Σπηλιωτόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας – Αρης, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Ατρόμητος, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Ριόλου: Πανμοβριακός – Ακράτα, Καλύβας.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Αρλα, Χρονάς.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Τέμενης: Αστέρας Τέμενης – Αετός Πατρών, Ντάβλα.
Γηπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών – Νίκη, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ: Μέγας Δικέφαλος – Καλάβρυτα, Γιαννόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 9.30 π.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας – Δίας, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Θέα – Αστέρας Μιντιλογλίου, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ολυμπιακός Πατρών – Απόλλων Βίδοβας, Λάμπρου.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Φαραϊκός, Τζουανόπουλος.
Γηπ. Σταυροδρομίου, 3 μ.μ.: Τριταιικός – Κεραυνός Μιτόπολης, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3 μ.μ.: Φωστήρας – Παναχαϊκός, Καμζόλας.
Γηπ. Νιφορεΐκων, 3 μ.μ.: Αρης Κ. Αχαΐας – Δόξα Χαλανδρίτσας, Τσουγκράνης.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αβύθου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας – Πολύτεκνος, Βαβίλης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός – Δόξα Ελαιώνα, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Πάτραι 2008 – Πάτρα 2005, Σακελλαρίου.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: Δαβουρλής – Ποσειδών, Αθανασόπουλος.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/12
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Παναχαΐς – Καλλιθέα, Πίστας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/12
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12 μ.: Καμίνια – Πρωτέας, Παλαιολόγος.
Γηπ. Αλισσού, 3 μ.μ.: Αίολος Κ. Αλισσού – Διαγόρας 2010, Αρκουμάνης.
Γηπ. Κρίνου, 3 μ.μ.: Κρίνος – Ικαρος Λακκόπετρας, Διονυσόπουλος.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα – Πείρος, Καραβασίλης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3 μ.μ.: Ροΐτικα – Δόξα Πέττα, Ρηγόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 9.30 π.μ.: ΑΠΣ Πάτραι – Αρόη, Τσουγκράνης.
Γηπ. Ρίου, 12 μ.: Ανω Καστρίτσι – Πήγασος, Κουρτέσης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3 μ.μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου – Αυτόνομη, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αετός Ρίου – Ρωμανός, Ανδριανός.
Γηπ. Θύελλας, 3 μ.μ.: Ωλενιακός – Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Τραγουλιάς.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3 μ.μ.: Δρέπανο – Δάφνη, Παναγιωτόπουλος.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 9.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών – Ψηλαλώνια, Τιμολέων.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 9.30 π.μ.: Πατραϊκή – Γαλήνη, Τσούτσης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: ΑΕ Αρόης – Δόξα Πατρών, Πετρόπουλος.
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 9.30 π.μ.: Σπάρτακος – Αργυρά, Βαβίλης.
Γηπ. Κουνινάς, 12 μ.: Αρης Κουνινάς – ΑΕ Αιγίου, Κομνηνός.
Γηπ. Αιγείρας, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας – ΑΟ Αβύθου, Σαμαρτζής.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου – Λύκοι Διακοπτού, Τσιρίνης.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων – Δάφνες, Δρεμσίζης.
Γηπ. Σκεπαστού, 3 μ.μ.: Σκεπαστό – Ζήρια/ΤΑΔ’93, Γιαννέας.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς – Δήμος Διακοπτού, Παπαδόπουλος.