Σήμερα ανοίγουν οι κάλπες για την εκλογή των νέων οργάνων της Ένωσης Γονέων Δυτικής Αχαΐας. Δείτε τα ψηφοδέλτια και τους εκλέκτορες
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΔΣ (3 ΨΗΦΟΙ)
———————————————–
- ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ)
- ΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΕΙΚΑ)
- ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ)
- ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΖΑΡΑΚΙ)
- ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΥΑ)
- ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΣΣΟΥ)
- ΝΤΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΚΟΠΕΤΡΑΣ)
- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΑ)
- ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ)
- ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΠΠΑ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΓΟΝΕΩΝ (3 ΨΗΦΟΙ)
————————————————————————
- ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ)
- ΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΕΙΚΑ)
- ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΖΑΡΑΚΙ)
- ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΥΑ)
- ΝΤΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΚΟΠΕΤΡΑΣ)
- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΑ)
- ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΠΠΑ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (1 ΨΗΦΟΣ)
——————————————————————–
- ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ)
- ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΑ)
- ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΠΠΑ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ 1αΒΑΘΜΙΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (1 ΨΗΦΟΣ)
——————————————————————–
- ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΖΑΡΑΚΙ)
- ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΠΠΑ)
- ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΛΑΣ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ 2αΒΑΘΜΙΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (1 ΨΗΦΟΣ)
——————————————————————–
- ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ)
- ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΖΑΡΑΚΙ)
- ΝΤΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΚΟΠΕΤΡΑΣ)
- ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ (ΓΕΛ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (1 ΨΗΦΟΣ)
———————————————————————–
- ΓΚΡΙΜΠΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΑΓΕΙΚΑ)
- ΚΑΡΑΚΩΦ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΠΠΑ)
- ΧΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ – ΕΚΛΕΚΤΟΡΕΣ
1) 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ: ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ Π., ΧΑΝΟΣ Μ., ΝΤΑΛΑΠΑ ΑΦΡ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
2) 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΡ., ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΦΗ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠ., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
3) 3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ: ΛΑΛΙΩΤΗ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ., ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
4) ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ: ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
5) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΥΑΣ: ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ, ΑΣΚΟΥΝΗΣ
6)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΚΚΟΠΕΤΡΑ: ΜΠΕΚΙΡΗΣ Ξ., ΘΩΜΑΣ Γ., ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ Β.
7) ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΚΚΟΠΕΤΡΑ: ΝΤΑΖΟΥ ΕΛ.
8) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΠΠΑ: ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ., ΛΑΓΟΥ ΕΥΓ., ΚΑΡΑΚΩΦ Β.
9) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΙΣΟΥ: ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡ., ΚΟΛΗ ΦΡ., ΜΕΓΑΛΙΔΟΥ Ν.
10) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΑΓΕΙΚΑ: ΓΚΡΙΜΠΟΥΡΑ ΑΛ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Κ., ΤΣΙΤΣΙΚΟΣ Μ.
11) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΡΛΑ: ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
12) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΖΑΡΑΚΙ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤ., ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΥΑΓ.
13) ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΖΑΡΑΚΙ: ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Ζ.
14) ΓΥΜΝΑΣΙΟ – ΛΥΚΕΙΟ ΛΟΥΣΙΚΑ: ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ., ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛ.
15) ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΡΕΙΚΑ: ΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΤ.