Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο 22/4
Γήπ. Λιμνοχωρίου, 17:30, Λιμνοχώρι-Πήγασος Μπεγουλακίου (Σαμαρτζής)
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 17:30, Αναγέννηση Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου (Χρονάς)
Γήπ. Βραχνεΐκων, 17:30, Διαγόρας Βραχνεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου (Μακρυπόδης)
Γήπ. Άνω Αλισσού, 17:30, Λέων Α. Αλισσού-Νίκη Προαστείου (Καδδάς)
Γήπ. Σαγεΐκων, 17:30, Εθνικός Σαγεΐκων-Δόξα Παραλίας (Πετρόπουλος)
Γήπ. Ρίου, 17:30, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου (Τσιρογιάννης)
Γήπ. Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:30, Απόλλων Εγλυκάδος-Ατρόμητος Πατρών (Ανδριανός)
Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 17:30, Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου (Τζαγκαράκης)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α Όμιλος
Σάββατο 22/4
Γήπ. Οβρυάς, 16:00, Φωστήρ Οβρυάς-Πολύτεκνος (Σακελλαρίου)
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 17:30, Δόξα Χαλανδρίτσας-Παναχαϊκός (Ασπρουλόπουλος)
Γήπ. Σταυροδρομίου, 17:30, Τριταιικός-Κεραυνός Μιτόπολης (Αθανασόπουλος)
Κυριακή 23/4
Γήπ. Λακκόπετρας, 17:30, Απόλλων Βίδοβας-Φαραικός (Βαβίλης)
Γήπ. Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:30, Ικαρος Πετρωτού-Κρίνος (Διαμαντόπουλος)
Γήπ. Βουπρασίου, 17:30, Ατρόμητος Λάππα 2015-Αχαιός Σαραβαλίου (Μιχαλόπουλος)
Γήπ. Μιντιλογλίου, 17:30, Αστέρας Μιντιλογλίου-Θύελλα Πατρών (Αναγνωστόπουλος)
Β Όμιλος
Σάββατο 22/4
Γήπ. Τέμενης, 17:30, Αστήρ Τέμενης-Πάτρα 2005 A.E. (Παπαδόπουλος)
Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος , 17:30, Δρέπανο-Αετός Ρίου (Σπηλιωτόπουλος)
Γήπ. Αβύθου, 17:30, Φοίνικας Σαλμενίκου-Δόξα Ελαιώνος (Αναγνωστόπουλος)
Γήπ. Νίκης Προαστίου, 17:30, Δαβουρλής K. 92-Ποσειδών Πάτρας (Μέρμηγκας)
Κυριακή 23/4
Γήπ. Ρίου, 14:00, Μέγας Δικέφαλος-Αετός Πατρών (Τζαγκαράκης)
Γήπ. Ροδιάς, 17:30, Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Ψηλαλώνια (Ντάβλα)
Γήπ. Ακράτας, 17:30, Ακράτα-Καλάβρυτα (Γιαννόπουλος)
Γήπ. Ρίου, 17:30, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αχιλλέας Καμαρών (Ανδριανός)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α Όμιλος
Κυριακή 23/4
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11:00, Πυρσός Πατρών-Πρωτέας (Παππάς)
Γήπ. Άρλας, 17:30, Άρλα-Καμίνια (Τσιρίνης)
Γήπ. Βραχνεΐκων, 17:30, Διαγόρας 2010-Ακάδημος Λαρισσού (Ταξιάρχης)
Γήπ. Ισώματος, 17:30, Πείρος Ισώματος-ΑΕ Ροϊτίκων (Μαχαίρας)
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 17:30, Σταροχώρι-Μετόχι (Αρκουμάνης)
Β Όμιλος
Κυριακή 23/4
Γήπ. Ρίου, 11:00, Αίας Πατρών-Ωλενιακός (Κουτρουμάνης)
Γήπ. Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 14:00, Πήγασος Πατρών-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων (Παπαδιονυσίου)
Γήπ. Βραχνεΐκων, 14:00, Ηρακλής Πατρών-Α.Π.Ο. Αρόη (Πατρίκιος)
Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 17:30, Πάτραι Α.Π.Σ.-Δάφνη Πατρών (Τσιρογιάννης)
Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 17:30, Αυτόνομη Π.Ο.-Σπάρτακος (Φωκάς)
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 17:30, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός (Πρέζας)
Γήπ. Νίκης Προαστίου, 18:00, Αργυρά Πατρών-Αχιλλέας Οβρυάς (Σπηλιωτόπουλος)
Γ’ Όμιλος
Σάββατο 22/4
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:30, Περιβόλα-Άτλας Α.Σ. (Οικονόμου)
Κυριακή 24/4
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 11:00, Α.Ε.Κ. Πατρών-Γαλήνη (Χαμουζάς)
Γήπ. Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 11:00, Πετεινοί-Παναχαΐς (Κουρτέσης)
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 14:00, Ολυμπιακός Πατρών-Δόξα Πατρών (Τραγουλιάς)
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 14:00, Αχαϊκός-Α.Ε. Αρόης (Σπυρόπουλος)
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:30, Καλλιθέα-Ζαβλάνι ΑΠΣ (Τιμολέων)
Δ Όμιλος
Κυριακή 24/4
Γήπ. Κάτω Καστριτσίου, 14:00, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Κεραυνός 2016 (Παπαχρήστος)
Γήπ. Νικολεΐκων, 14:00, Προζυμούλης Λύκοι Διακοπτού-Αναγέννηση-Αίας Συμπολ. (Μέρμηγκας)
Γήπ. Αιγείρας, 17:30, Θύελλα Αιγείρας-Άνω Καστρίτσι (Παπαδόπουλος)
Γήπ. Ζήριας, 17:30, Ζήρια-ΤΑΔ’93-Εθνικός Αιγίου (Αναγνωστόπουλος)
Γήπ. Αβύθου, 17:30, Αβύθου Α.Ο.-Άρης Κουνινάς (Παλαιολόγος)
Γήπ. Δημητροπουλου, 17:30, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Σκεπαστό (Παπαδής)