Δείτε μέσω του www.patragoal.gr τα τελικά αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής και στους τρεις ομίλους της Β΄ Κατηγορίας:
Α’ Όμιλος
Ροίτικα-Λιμνοχώρι 0-2
Απόλλων Βίδοβας-Ίκαρος Πετρωτού 1-2
Πείρος Ισώματος-Καμίνια 3-1
Αχαϊός Σαραβαλίου-Προοδευτική 6-0
Ατρόμητος Λάππα-Φαραϊκός 0-1
Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1
Ώρα 18.15 Γήπεδο Αγυιάς, Ωλενιακός-Λέων Αλισσού, Πετρόπουλος
Β’ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΠΟΝΤΟΙ | ΠΑΙΧΝ. | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ. | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ + | ΓΚΟΛ – | ΔΙΑΦ. |
1 | Λιμνοχώρι | 39 | 18 | 14 | 2 | 2 | 32 | 14 | 18 |
2 | Φαραϊκός | 35 | 18 | 11 | 2 | 5 | 30 | 15 | 15 |
3 | Σταροχώρι | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 32 | 24 | 8 |
4 | Αχαϊός Σαραβαλίου | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 33 | 17 | 16 |
5 | Ατρόμητο Λάππα | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 34 | 25 | 9 |
6 | Ίκαρος Πετρωτού | 28 | 18 | 8 | 4 | 6 | 30 | 22 | 8 |
7 | Λέων Αλισσού | 28 | 17 | 8 | 4 | 5 | 26 | 18 | 8 |
8 | Αστέρας Μιντιλογλίου | 26 | 18 | 7 | 5 | 6 | 21 | 20 | 1 |
9 | Καμίνια | 23 | 18 | 6 | 5 | 7 | 14 | 24 | -10 |
10 | ΑΕ Ροϊτίκων | 19 | 18 | 6 | 1 | 11 | 17 | 38 | -21 |
11 | Απόλλων Βίδοβας | 17 | 18 | 4 | 5 | 9 | 22 | 26 | -4 |
12 | Πείρος Ισώματος | 14 | 18 | 4 | 2 | 12 | 23 | 37 | -14 |
13 | Ωλενιακός | 13 | 17 | 4 | 6 | 7 | 26 | 23 | 3 |
14 | Προοδευτική Πατρών | 6 | 18 | 1 | 3 | 14 | 10 | 47 | -37 |
Β’ Όμιλος
Περιβόλα-ΑΠΟ Αρόης 1-0
Απόλλων Εγλυκάδας-Ολυμπιακός Πατρών 2-1
Παναχαϊκός-Γαλήνη 3-2
Δόξα Πατρών-Ηρακλής Πατρών 1-6
Πολύτεκνος-Αχαϊκός 4-2
Πετεινοί-Ρωμανός 1-1
Ψηλαλώνια-Πυρσός Πατρών 1-1
Β’ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΠΟΝΤΟΙ | ΠΑΙΧΝ. | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ. | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ + | ΓΚΟΛ – | ΔΙΑΦ. |
1 | Ηρακλής Πατρών | 38 | 18 | 11 | 5 | 2 | 38 | 17 | 21 |
2 | ΑΠΟ Αρόη | 38 | 18 | 12 | 2 | 4 | 39 | 7 | 32 |
3 | Απόλλων Εγλυκάδος | 35 | 18 | 10 | 5 | 3 | 25 | 10 | 15 |
4 | Πολύτεκνος | 32 | 18 | 9 | 5 | 4 | 29 | 19 | 10 |
5 | Παναχαϊκός | 31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 27 | 20 | 7 |
6 | Περιβόλα | 30 | 18 | 9 | 3 | 6 | 23 | 21 | 2 |
7 | Πετεινοί | 26 | 18 | 7 | 5 | 6 | 25 | 22 | 3 |
8 | Ολυμπιακός Πατρών | 25 | 18 | 7 | 4 | 7 | 31 | 27 | 4 |
9 | Γαλήνη | 25 | 18 | 8 | 1 | 9 | 36 | 27 | 9 |
10 | Ψηλαλώνια | 22 | 18 | 6 | 4 | 8 | 24 | 29 | -5 |
11 | Ρωμανός | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 28 | 45 | -17 |
12 | Αχαϊκός | 18 | 18 | 4 | 6 | 8 | 31 | 41 | -10 |
13 | Πυρσός | 11 | 18 | 2 | 5 | 11 | 20 | 35 | -15 |
14 | Δόξα Πατρών | 1 | 18 | 0 | 1 | 17 | 9 | 65 | -56 |
Γ’ Όμιλος
Ολυμπιακός Ζαρ.-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 1-2
Αυτόνομη-Αετός Ρίου 1-2
Αργυρά-Απόλλων Συνοικισμού 2-1
Κεραυνός 2016-Αστέρας Τέμενης 2-2
Φλόγα Ροδιάς-Δόξα Ελαιώνα 1-1
ΑΕ Αιγείρας/Ακράτα-Καλάβρυτα 1-1
Άνω Καστρίτσι-Κεραυνός Σελιανιτίκων 7-0
Β’ ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΠΟΝΤΟΙ | ΠΑΙΧΝ. | ΝΙΚΕΣ | ΙΣΟΠ. | ΗΤΤΕΣ | ΓΚΟΛ + | ΓΚΟΛ – | ΔΙΑΦ. |
1 | Καλάβρυτα | 40 | 18 | 12 | 4 | 2 | 43 | 13 | 30 |
2 | Αετός Ρίου | 39 | 18 | 12 | 3 | 3 | 38 | 19 | 19 |
3 | Αιγείρα/Ακράτα | 38 | 18 | 11 | 5 | 2 | 47 | 16 | 31 |
4 | Φλόγα Ροδιάς | 37 | 18 | 11 | 4 | 3 | 38 | 18 | 20 |
5 | Αστέρας Τέμενης | 33 | 18 | 9 | 6 | 3 | 35 | 21 | 14 |
6 | Αργυρά Πατρών | 33 | 18 | 10 | 3 | 5 | 34 | 18 | 16 |
7 | Δόξα Ελαιώνος | 28 | 18 | 7 | 7 | 4 | 29 | 19 | 10 |
8 | Απόλλων Συνοικισμού | 26 | 18 | 7 | 5 | 6 | 28 | 31 | -3 |
9 | Ανω Καστρίτσι | 23 | 18 | 7 | 2 | 9 | 34 | 32 | 2 |
10 | Κεραυνός 2016 | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 26 | 40 | -14 |
11 | Αυτόνομη | 14 | 18 | 4 | 2 | 12 | 25 | 42 | -17 |
12 | Φλόγα Κ. Καστριτσίου | 14 | 18 | 4 | 2 | 12 | 17 | 32 | -15 |
13 | Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων | 7 | 18 | 2 | 1 | 15 | 15 | 61 | -46 |
14 | Κεραυνός Σελιανιτίκων | -2 | 18 | 1 | 1 | 16 | 12 | 59 | -47 |
www.patragoal.gr