Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ’ Εθνικής

Δείτε τι έγινε στις Κυριακάτικες (25/11) αναμετρήσεις των 8 ομίλων:

1ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-1

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου 1-0

Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός 1-0

Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3

ΠΑΟ Κοσμίου – Άρης Αβάτου 0-2

Καβάλα – Αετός Ορφανού 1-0

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-1

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός 0-4

Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας 1-1

Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης 1-1

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1

Ερμής Αμυνταίου – Βέροια 0-4

ΠΟ Τρίγλιας – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1

Αλμωπός Αριδαίας – Λαγκαδάς 0-0

3ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς 3-1

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-1

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα 4-1

Τηλυκράτης – Α.Ο. Φλωριάδας 1-0

Θεσπρωτός – Α.Ε. Λευκίμμης 1-1

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Α.Ο. Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 2-3

Πιερικός – Μετέωρα 1-1

Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας 1-4

Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου 0-0

Στυλίδα – Αλμυρός 0-1

Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0

5ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά – Ο.Φ. Ιεράπετρας 0-2

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος 1-1

Προοδευτική – Παλαιοχώρα 0-1

Γιούχτας – Επισκοπή 0-0

Κερατσίνι – Εθνικός 0-2

Α.Ε. Νεάπολης – Αμπελακιακός 0-1

Ρεπό: Ιωνικός

6ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός 2-1

Διαγόρας – Φοίβος Κρεμαστής 5-0

Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός 0-1

ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας 0-0

Παλληνιακός – Πανμοβριακός 4-1

Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-1

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός 1-0

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου 0-0

Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός 1-2 (ΦΩΤΟ)

Άγιοι Ανάργυροι – Χαλκίδα 1-1

Κόρινθος – Αιγάλεω 1-3

Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός 0-0

8ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Πέλλανας Καστορείου – Α.Ο. Εικοσιμίας 4-0

Καλαμάτα – Αμβρυσσέας 3-0

Α.Ο. Κατασταρίου – Αστέρας Βλαχιώτη 3-1

Παναρκαδικός – Πάμισος Μεσσήνης 4-1

Λέρνα – Μανδραϊκός 0-0

Ερμιονίδα – Παναργειακός 0-2

Ασπρόπυργος – Α.Ο. Υπάτου 1-0

patragoal.gr