Eρασιτεχνικό: Οι διαιτητές σε Α και Β Κατηγορία

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 6/10

Α ΌΜΙΛΟΣ

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-Δόξα Χαλανδρίτσας , Mιχαλόπουλος

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Αναγέννηση Πατρών-Πήγασος , Τζαγκαράκης

Γήπεδο Παραλίας, Δόξα Παραλίας-Εθνικός Σαγεϊκων , Γιαννόπουλος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 16.00

Γήπεδο Αγυιάς, Δαβουρλής-Άρης Πατρών , Καδδάς

Γήπεδο Προαστίου, Νίκη Προαστίου-Πανιώνιος/Αχιλλέας , Πετρόπουλος

Γήπεδο Ρίου, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-ΑΠΣ Πάτραι , Αθανασόπουλος

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός Αγ. Βας.-ΑΕ Δρεπάνου , Χρονάς

Κυριακή 7/10

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 16.00

Τριταιϊκός-Αστέρας Τσουκαλεϊκων 0-3 α.α.

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-ΑΕ Πάτρα 2005, Σαφαρίκας

Γήπεδο Κ. Αχαϊας, Αχαϊκή-Ατρόμητος Πατρών , Καλύβας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ζήριας, Φοίνικας Ζήριας-Θύελλα Αιγίου , Φωκάς

Γήπεδο Αγυιάς, Ζαβλάνι/Αίας-Αετός Πατρών , Τσιρογιάννης

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 6/10

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 16.00

Γήπεδο Μιντιλογλίου, Αστέρας Μιντιλογλίου-Ροίτικα , Ασπρουλόπουλος

Γήπεδο Αλισσού, Λέων Αλισσού-Λιμνοχώρι , Καλύβας

Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Σταροχώρι-Προοδευτική , Ανδρεόπουλος

Γήπεδο Λακόπετρας, Απόλλων Βίδοβας-Ατρόμητος Λάππα , Χαμουζάς

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Απόλλων Εγλυκάδας-Πετεινοί , Κουτρουμάνης

Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Περιβόλα-Πυρσός , Τηλιγάδας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Τέμενης-Αετός Ρίου 3-0 α.α.

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ροδιάς, Δόξα Ελαιώνα-Αυτόνομη , Σακελλαρίου

Κυριακή 7/10

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 13.00

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ίκαρος Πετρωτού-Καμίνια , Τιμολέων

Ώρα 16.00

Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ωλενιακός-Φαραϊκός , Οικονόμου

Γήπεδο Μαζαρακίου, Πείρος Ισώματος-Αχαϊός Σαραβαλίου , Πολυγένης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 10.30

Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Παναχαϊκός-Ρωμανός ,Καραβασίλης

Ώρα 13.00

Γήπεδο Αγυιάς, ΑΠΟ Αρόη-Πολύτεκνος , Ιωαννίδης

Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Δόξα Πατρών-Ψηλαλώνια , Βαβίλης

Ώρα 16.00

Γήπεδο Ζαρουχλείκων, Ολυμπιακός Πατρών-Ηρακλής Πατρών , Παλαιολόγος

Γήπεδο «Ντα Λουζ», Γαλήνη-Αχαϊκός , Τάγαρης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Ώρα 16.00

Γήπεδο Δημητρόπουλου, Κεραυνός Σελιανιτίκων-Καλάβρυτα , Σακελλαρίου

Γήπεδο Ροδιάς, Φλόγα Ροδιάς-Φλόγα Κ. Καστριτσίου , Μπλίκας

Γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος», Κεραυνός 2016-Απόλλων Συνοικισμού , Ταξιάρχης

Γήπεδο Ρίου, Άνω Καστρίτσι-Αργυρά , Παπαχρήστος

Γήπεδο Ακράτας, Αιγείρα/Ακράτα-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων , Σπυρόπουλος

patragoal.gr