Articles Posted in the " Αθλητικό Κους Κους " Category

  • Συνέχισε με «τρίποντο» ο Λέων Αλισσού

    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιαννόπουλος (Ντελής-Ασημακόπουλος) ΣΚΟΡΕΡ: 7΄ Χριστόπουλος Συνέχισε την ανοδική του πορεία ο Λέων Αλισσού που επιβλήθηκε με το αγχωτικό 1-0 του Πείρου Ισώματος και παρέμεινε σε τροχιά πεντάδας. Η ομάδα του Γιάννη Ζερδεβά ευτύχησε […]


  • Β΄ Κατηγορία: Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής

    Δείτε μέσω του www.patragoal.gr τα αποτελέσματα και στους τρεις ομίλους της Β΄ Κατηγορίας: Α΄ΟΜΙΛΟΣ Λέων Αλισσού-Πείρος Ισώματος 1-0 Ίκαρος Πετρωτού-Ροίτικα 1-2 Προοδευτική-Φαραϊκός 0-3 Λιμνοχώρι-Ατρόμητος Λάππα 3-1 Σταροχώρι-Απόλλων Βίδοβας 3-1 Αστέρας Μιντιλογλίου-Ωλενιακός 1-0 Καμίνια-Αχαϊός Σαραβαλίου 1-0 Β΄ΟΜΙΛΟΣ […]


  • ΣΟΚ στο 90΄ για τον Πανμοβριακό

    ΣΚΟΡΕΡ: 30′ Γρ. Νιφορόπουλος πεν. – 90′ Κυριακίδης Το γκολ του Κυριακίδη στο 90′ στέρησε τη νίκη από τον Πανμβοριακό κι έδωσε τον βαθμό στον Αχαρναϊκό (1-1) με τις δύο ομάδες να μένουν κάτω […]


  • Η Αχαγιά 82 νικήτρια στο ντέρμπι με τον Κεραυνό

    Η Αχαγιά ΄82 αναδείχθηκε νικήτρια στο ντέρμπι με τον Κεραυνό στο Αίγιο, καθώς επικράτησε με σκορ 86-61. Το παιχνίδι ήταν στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του φετινού πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής μπάσκετ (Α΄ Ομιλος […]







  • ΑΟ Δύμης 07: Δεν κατάφεραν οι «μπλε»

    Μια ακόμη ήττα για τον Α.Ο. ΔΥΜΗΣ ’07 που έχασε από την ομάδα Ε.Α. ΠΑΡΑΛΙΑΣ με σκορ 59-61.Η διοίκηση σημειώνει: «Δεν κατάφερε η ομάδα μας να επανέλθει στις νίκες,χάνοντας ακόμα ένα ρόζ φύλλο αγώνα […]


  • Η Αχαϊκή κόβει την πίτα της

    Η Αχαϊκή Α.Ε ανακοινώνει ότι η εκδήλωση για την κοπή τής πίτας, στην οποία θα παρουσιαστεί η πρώτη ομάδα και όλα τα τμήματα τής Ακαδημίας θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 2 Φεβρουαρίου στις 19:30 μμ […]



  • Νικήτρια στην Καλαμάτα η Αχαγιά 82

    Η Αχαγιά ΄82 νίκησε στην παράταση την Καλαμάτα με σκορ 84-91 στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής του φετινού πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής μπάσκετ (Α΄ Ομιλος Νότου). Διαιτήτευσαν οι Λύρας και Καλογριάς. Τα 10λεπτα: 22-20, […]



  • Οι διαιτητές των αγώνων της Κυριακής

    ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Κυριακή 27/1 Ώρα 12.15 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Αναγέννηση Πατρών, Φωκάς Ώρα 15.00 Γήπεδο Κ. Αχαΐας, Αχαϊκή-Εθνικός Σαγεϊκων, Μαχαίρας-Μουστάκας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-ΑΕ Πάτρα 2005, Ανδριανός Β’ Όμιλος Κυριακή 27/1 Ώρα […]





  • Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

    Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (18η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 26/1 Ώρα 15.00 Δόξα Παραλίας-Τριταιϊκός 3-0 α.α. Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Θύελλα Πατρών-Πήγασος, Ντάβλα Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ατρόμητος-Δόξα Χαλανδρίτσας, Tζαγκαράκης Κυριακή 27/1 Ώρα 12.15 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Δίας Σαραβαλίου-Αναγέννηση Πατρών, Φωκάς Ώρα 15.00 […]