Oι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο. Πιο αναλυτικά:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Νίκος Χρονάς

Γήπ. “Κ.Ζάρρας”: Πήγασος Μπεγουλακίου-Δόξα Παραλίας, Νίκος Μακυρπόδης

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. 92-Λιμνοχώρι, Δημήτρης Αλεξόπουλος

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Λέων Αλισσού, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Πανμοβριακός Ριόλου, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου , Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Αετός Πατρών, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Θύελλα Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Απόλλων Βίδοβας , Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Βραχνεΐκων: Δίας Σαραβαλίου-Αχαιός Σαραβαλίου, Νίκος Μέρμηγκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Ψηλαλώνια, Γιάννης Καλύβας

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3:30μ.μ.: Κεραυνός 2016-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

Γήπ. Καμαρών, 3.30μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου-Αστήρας Τέμενης, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Καλαβρύτων, 5:30μ.μ.: Καλάβρυτα-Αχιλλέας Καμαρών, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3:30μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Άρλας: Άρλα-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Σωτήρης Παπαχρήστος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Περιβόλα-ΠΑΟΚ Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πήγασος Πατρών-Διαγόρας 2010, Κώστας Ταξιάρχης

Γήπ. Μιντιλογλίου, 3:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Τριταιικός, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Καλλιθέα, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Μαζαρακίου, 3:30μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Φαραικός, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Θύελλας, 3:30μ.μ.: Ωλενιακός-Καμίνια, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Σταροχώρι, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Αγυιάς, 1μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Δάφνη Πατρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 1μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Αχαϊκός, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 1μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Απόλλων Εγλυκάδος, Νίκος Τρίγκας

Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Μέγας Δικέφαλος, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Πολύτεκνος-Αυτόνομη, Κώστας Οικονόμου

Γήπ. Αγυιάς, 3:30μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Πάτραι Α.Π.Σ., Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Αβύθου, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση/Αίας-Απόλλων Συνοικισμού, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Φλόγα Ρόδιας, Σπύρος Παππάς

Γήπ. Αιγείρας, 3:30μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Σκεπαστό, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Ζήριας, 3:30μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ’93-A.E. Δρέπανου, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Ακράτα, Δημήτρης Πολυγένης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10:30π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Δόξα Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

Γήπ. Μ.Ηλιόπουλου, 11:30π.μ.: Ρωμανός-Πετεινοί, Δημήτρης Αλεξόπουλος

Γήπ. Ντα Λουζ Οβρυάς, 12:30μ.μ.: Γαλήνη-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 1μ.μ.: Πυρσός Πατρών-ΑΕ Ροϊτίκων, Λευτέρης Παπαδής

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 10:30π.μ.: Άνω Καστρίτσι-Σπάρτακος, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Ρίου, 1μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Λουκάς Πρέζας

Γήπ. Ροδιάς, 1μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στέφανος Μπλίκας

Γήπ. Σουλίου, 3:30μ.μ.: Παναχαϊκός-Προοδευτική Πατρών, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας.

ΠΗΓΗ