Όλοι οι αγώνες σε Α΄, Β΄ και Γ΄ Κατηγορία το Σαββατοκύριακο – Ποιοι είναι οι διαιτητές

Αναλυτικά έχουν ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Γήπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι-Ατρόμητος Πατρών, Κώστας Ανδριανός

Γήπ. Ντα Λουζ: Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Λάμπρος Τζαγκαράκης

Γήπ. Αβύθου: Θύελλα Αιγίου-Δαβουρλής K. 92, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

Γήπ. Άνω Αλισσού: Λέων Αλισσού-Αετός Πατρών, Γιάννης Καλύβας

Γήπ. Προαστίου: Νίκη Προαστείου-Δόξα Παραλίας, Δημήτρης Αλεξόπουλος

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Θύελλα Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας

Γήπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων-Πανμοβριακός Ριόλου, Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση Πατρών-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γεωργία Ντάβλα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι- Αχαιός, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3μ.μ.)

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Α.Π.Ο. Αρόη-Μέγας Δικέφαλος, Γιώργος Παπαδόπουλος

Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Απόλλων Εγλυκάδος, Σπύρος Παππάς

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Θ.Χρυσανθόπουλος, 3μ.μ.: Κεραυνός 2016-Αργυρά Πατρών, Κώστας Σαμαρτζής

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου-Αχιλλέας Καμαρών, Νίκος Μιχαλόπουλος

Γήπ. Ακράτας, 3μ.μ.: Ακράτα-Σκεπαστό, Γιάννης Ιωαννίδης

Γήπ. Καλαβρύτων, 4μ.μ.: Καλάβρυτα-Αναγέννηση/Αίας, Παναγιώτης Καδδάς

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3μ.μ.)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Βραχνεΐκων: Γαλήνη-Άρλα, Στυλιανός Παρδάλης

Γήπ. Αγυιάς: Σπάρτακος-ΠΑΟΚ Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/12

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Πήγασος Πατρών-Καλλιθέα, Γιώργος Αθανασόπουλος

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Τριταιικός, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

Γήπ. Λιμνοχωρίου, 3μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας-Καμίνια, Σπύρος Παλαιολόγος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παναγιώτης Σακελλαρίου

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Φαραικός, Λευτέρης Παπαδής

Γήπ. Μαζαρακίου, 3μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Δόξα Χαλανδρίτσας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας 2010, Κώστας Ταξιάρχης

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Δάφνη Πατρών, Αλέξανδρος Φωκάς

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Πάτρα 2005 A.E., Νίκος Χρονάς

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Αχαϊκός, Παναγιώτης Τιμολέων

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Πολύτεκνος, Κώστας Τσιρίνης

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Σπύρος Παππάς

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Πάτραι Α.Π.Σ., Νίκος Μακρυπόδης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Φλόγα Ρόδιας, Σωτήρης Παπαχρήστος

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ’93-Αστήρας Τέμενης, Διονύσης Βαβίλης

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Απόλλων Συνοικισμού, Παναγιώτης Καδδάς

Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Αναγέννηση Ψαθόπυργουμ Κώστας Οικονόμου

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: Δόξα Πατρών-Πετεινοί, Ανδρέας Καραβασίλης

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Πυρσός Πατρών-Ηρακλής Πατρών, Βασίλης Διαμαντόπουλος

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

Γήπ. Ροιτίκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Παναγιώτης Γκαβός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Α.Ε.Κ. Πατρών-Λύκοι Αιγιάλειας, Λουκάς Πρέζας

Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Ελαιώνος-Α.Ε. Αρόης, Γιώργος Κουτρουμάνης

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων

Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-Άνω Καστρίτσι, Κώστας Τηλιγάδας

patragoal.gr 

Μοίρασε το...