Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11 (3 μ.μ.)
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών – Πήγασος, Μαχαίρας – Μουστάκας.
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι – Πανμοβριακός, Αλεξόπουλος.
Γηπ. Αλισσού: Λέων – Νίκη, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας – Θύελλα Αιγίου, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός – Δόξα Παραλίας, Φωκάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος – Αναγέννηση Πατρών, Μακρυπόδης.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων – Άρης Πατρών, Τζαγκαράκης.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11 (3 μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010 – Αστέρας Μιντιλογλίου, Παπάδης.
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Σταροχώρι – Δίας, Μιχαλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδας – Πάτρα 2005, Ανδριανός.
Γηπ. Ρίου: Αετός Ρίου – Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Τρίγκας.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ακράτας: Ακράτα – Αχιλλέας Καμαρών, Παππάς.
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας – Θύελλα Αιγείρας, Σαμαρτζής.
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Πήγασος Πατρών – Ωλενιακός, Σακελλαρίου.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας – Καλλιθέα, Τσιρίνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια – Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Καλύβας.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Αχαιός – Δόξα Χαλανδρίτσας, Μέρμηγκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Φαραϊκός – Τριταιικός, Χρονάς.
Γηπ. Λάππα, 3 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα – Πείρος, Σαφαρίκας.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 12.30 μ.: Μέγας Δικέφαλος – ΑΠΣ Πάτραι, Ιωαννίδης.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ψηλαλώνια – Ικαρος Πετρωτού, Πολυγένης.
Γηπ. Αγυιάς, 12.30 μ.: Αυτόνομη – Δάφνη, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας – Ζαβλάνι/Αίας, Ανδριανός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών – ΑΠΟ Αρόη, Κουτρουμάνης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 6 μ.μ.: Αχαϊκός – Πολύτεκνος, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Απόλλων Συνοικισμού, Πετρόπουλος.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3 μ.μ.: Σκεπαστό – Καλάβρυτα, Νταβλά.
Γηπ. Τέμενης, 3 μ.μ.: Αστέρας Τέμενης – Αναγέννηση/Αίας, Αναγνωστόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου – Δήμος Διακοπτού, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς – Αργυρά, Διαμαντόπουλος.
Γηπ. Ζήριας, 3 μ.μ.: Ζήρια/ΤΑΔ’93 – Κεραυνός 2016, Φωκάς.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11 (3 μ.μ.)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζήριας: Κεραυνός Σελιανιτίκων – Λύκοι Αιγιάλειας, Καραβασίλης.
Γηπ. Ροδιάς: Δόξα Ελαιώνα – ΠΑΟΚ Πατρών, Ανδρεόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/11
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10 π.μ.: Ηρακλής Πατρών – Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Τηλιγάδας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 12.30 μ.: Πυρσός – Ρωμανός, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: ΑΕ Δυμαίων – Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ταξιάρχης.
Γηπ. Αρλας, 3 μ.μ.: Αρλα – Ροΐτικα, Χαμουζάς.
Γηπ. Nτα Λουζ 3μ.μ.: Γαλήνη – Πετεινοί, Παπαχρήστος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 10 π.μ.: Ανω Καστρίτσι – ΑΕΚ Πατρών, Πρέζας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: ΑΕ Αρόης – Προοδευτική, Μπλίκας.
Γηπ. Σουλίου, 3 μ.μ.: Παναχαϊκός – Περιβόλα, Αθανασόπουλος